Передзвоніть мені
Дякуємо! Ми зателефонуємо вам в найближчий час
Передзвоніть мені
Меласк Розумний Дім
приватне дослідно-виробниче підприємство 1993-2021
+38 (067) 295 6565
Загальний огляд
Клікніть щоб збільшити

Управління системою

Доступ звідусюди через iPod/iPhone/iPad, Android з допомогою безплатних додатків Loxone App, або через ПК Web-інтерфейс. За допомогою таких “пультів“ кожен мешканець квартири може керувати всіма підключеними до реле споживачами, давати команди, які будуть вмикати-вимикати різні групи споживачів разом, або з певною затримкою в часі.

Безпека

Безпека вашого будинку – це одна з найбільш пріоритетних для нас речей. Саме тому ми підходимо до рішення цієї задачі з особливою увагою. Автоматизована система безпеки дозволяє вам забути про занепокоєння назавжди.

Захист від протікання води.
В ванній та в кухні на підлозі розміщені датчики води. Сигнал про потраплянні на них рідини подається на сервер, який через реле вмикає електромагнітний клапан (кран з електроприводом) і він перекриває центральну подачу води в квартирі. Відновлюється подача води в базовій комплектації в ручну, натискуючи кнопку в шафі керування.
Також відключаються всі розетки, щоб унеможливити потрапляння під дію електричного струму.
здійснюється сповіщення SMS повідомленнями по обраних телефонних номерах і листами на обрані електронні адреси, повідомленням в мобільному додатку.

Захист від витоку газу.
В кухні розміщено датчики газу. При витіканні газу, сигнал з датчика газу подається на сервер і через реле вмикає електромагнітний клапан, який перекриває подачу газу в квартиру. Відновлюється подача газу в ручну, піднімаючи шток клапана вверх.
Також відключається подача електроенергії, щоб унеможливити випадкову появу іскри.
Включається сигналізація та здійснюється сповіщення SMS повідомленнями по обраних телефонних номерах і листами на обрані електронні адреси, повідомленням в мобільному додатку.

Пожежна безпека.
В кухні встановлено датчик диму. При спрацюванні датчика виключається вентиляція, подача електроенергії, включається звукова сигналізація та здійснюється сповіщення SMS повідомленнями по обраних телефонних номерах і листами на обрані електронні адреси, повідомленням в мобільному додатку.

При припиненні постачання електроенергії – при ввімкненій охоронній сигналізації - здійснюється сповіщення SMS повідомленнями по обраних телефонних номерах і листами на обрані електронні адреси, повідомленням в мобільному додатку. При вимкненій охоронній сигналізації в вечірній час (визначається програмно) вмикається аварійне освітлення в прихожій. Тривалість роботи в автономному режимі залежить від встановленого блоку безперебійного живлення.

Охорона

На вхідних дверях розміщено геркон, який реагує на відкриття дверей та датчик руху в прихожій. При спрацюванні геркону вмикається освітлення в прихожій, а в режимі охорони, через виставлений час затримки, сирена, якщо за цей час не вимкнено режим охорони. При спрацюванні датчика руху в режимі охорони вмикається сирена. Вимкнути сирену, поставити/зняти з охорони можна з клавіатурного пульта/брелка та з керуючого пристрою (смартфона/планшета). Наприклад, поставити/зняти з охорони систему можна зайшовши у під’їзд, ліфт, економлячи час.
При встановленні додаткового обладнання можна керувати відкриванням/закриванням дверей, посилити охоронні функції, встановивши додаткові датчики (при умові попередньо прокладеної сигнальної проводки).

Доступ

З Розумним Домом ви можете налаштувати дзвінок у тихий режим. До прикладу, якщо ви очікуєту замовлену піцу, ваші діти не будуть потривожені дзінком у двері! Замість цього освітлення у вітальній змінить свій колір даючи вам знати що хтось стоїть у дверях.
Ви також маєте можливість бачити хто до вас прийшов. Ви побачите чітку відео-картинку в реальному часі та зможете поспілкуватись з гостем за допомогою, наприклад, свого телефону.

Управління теплом і охолодженням

В базовій комплектації, в двох приміщеннях встановлено датчики температури (в монтажних коробках біля кабельних розеток), а на батареях опалення - електричні терморегулятори, які , в залежності від сигналів з датчиків температури, зменшують/ збільшують подачу гарячої води в батарею опалення. Таким чином підтримується встановлена температура повітря в приміщенні. З метою економії коштів на обігрів програмно визначено різні сценарії обігріву. Наприклад, денний: при встановленні системи на охорону, в квартирі підтримується понижена на декілька градусів температура повітря; нічний: підтримується комфортна температура тільки в спальні, в іншому приміщенні підтримується понижена температура; ранковий: підтримується комфортна температура в усіх приміщеннях.
При встановленні додаткового обладнання можна керувати температурою повітря окремих приміщень.

Сонячні колектори, батареї

При встановленні додаткового обладнання можна слідкувати за температурою сонячного колектора та керувати насосом колектора для запобігання перегріву теплоносія, вести облік енергії. При встановлених сонячних батареях можна вести облік виробленої електроенергії, слідкувати за рівнем заряду акумуляторів.

Енергія

Розумний дім управляє енергією на відмінно. У денний час, ви можете використовувати енергію власного виробництва від сонячних батарей для роботи побутової техніки. У нічний час пристрої в режимі очікування можуть бути автоматично відключені, щоб зменшити споживання енергії.

Управління освітленням

В базовій комплектації відбувається вмикання світла на подію –ввімкнення світла в коридорі при відкриванні вхідних дверей. При встановленні додаткового обладнання можна керувати группами освітлення, наприклад: ванна, кухня, коридор, зал, торшер в залі та світлодіодна лента в залі, та плавно регулювати яскравість. Можна налаштовувати сцени: з одного натискування кнопки керувати всіми джерелами світла: наприклад «романтика» - вимикає все світло в залі і коридорі, та вмикає тільки торшер або світлодіодну підсвітку.

Управління шторами, жалюзями, тентами

З розумним домом штори та жалюзі завжди знатимуть що робити. Зранку, до прикладу, ви будете прокидатись із натуральним світлом. Влітку вони будуть створюватись тінь, щоб запобігти нагріванню будинку від пекучих променів сонця. Взимку, в сонячну погоду, не перешкоджатимуть сонячному прмінню нагрівати приміщення.

Вентиляція

Керування вентиляцією - примусова вентиляція кухні, вмикання/вимикання.
При встановленні додаткового обладнання можна керувати примусовою вентиляцією ванної кімнати, вмикання/вимикання, провітрювати приміщення, будівлю згідно сценаріїв.

Басейн

Розумний дім допомагає вам з такими завданнями як фільтрація, температура, pH, контроль рівня води та інше. Також можна встановити кольорове освітлення.

Музика та мультимедіа

Розумний дім із системою Мульти Аудіо дозволяє слухати різну музику в різних кімнатах вашого будинку і дає можливість музиці рухатись з кімнати в кімнату разом з вами.