Передзвоніть мені
Дякуємо! Ми зателефонуємо вам в найближчий час
Передзвоніть мені
Меласк Розумний Дім
приватне дослідно-виробниче підприємство 1993-2021
+38 (067) 295 6565
1. Технічне завдання
Спільно з Вами або Вашим представником ми заповнюємо опитів лист, на основі якого складаємо технічне завдання. У нього входить уся необхідна інформація по системі розумний будинок – чим управляємо, як управляємо, які сценарії створюємо, кількість датчиків і керованих пристроїв.

2. Проектування
Після остаточного затвердження технічного завдання приступаємо до проектування системи. Наші інженери-проектувальники розробляють індивідуальний проект в повній відповідності з технічним завданням. Цей проект включає лінійну схему, схему зовнішніх проводок і з’єднань, схему щита автоматики, принципову схему, і інші документи.

3. Кабельні роботи
Якщо ви замовили “готове рішення”, то ваш фахівець робить прокладення кабелю самостійно згідно з проектом, а ми здійснюємо шеф-монтаж – перевіряємо і приймаємо його роботу, надаючи вам усі необхідні гарантії.
У разі вибору варіанту “під ключ” наші монтажники виконають усі роботи самі.
У обох варіантах ми несемо відповідальність за роботу як наших, так і ваших співробітників, щоб ви були на 100% упевнені в результаті!

4. Збирання і настроювання
Поки монтажники здійснюють прокладення кабелю, інженер складальної ділянки вже збирає ваш щит автоматики. Після складання щит проходить ретельну подвійну перевірку інженером-збирачем і проектувальником. Далі щит налаштовують – програміст створює програму роботи основного контроллера і його розширень і тестує щит в різних режимах.

5. Підключення пристроїв
У разі праці за схемою “під ключ” наші фахівці привозять щит автоматики на об’єкт і встановлюють його, підключають до нього периферійне устаткування – датчики, сенсори, виконавчі пристрої. Якщо ви придбали “готове рішення”, то підключення пристроїв і установку щита робить ваш електрик згідно з нашим проектом і під нашим наглядом. Після підключення усіх пристроїв і остаточної перевірки електрики, система готова до запуску.

6. Запуск Системи
Наші фахівці проводять пуско-наладку устаткування і останнє налаштування на об’єкті, після чого запускають систему і проводять демонстрацію.
По вашому бажанню ми вносимо усі необхідні зміни і здаємо систему.
Наступні місяць-два ви користуєтеся розумним будинком і звикаєте до нього.
Якщо у вас з’являються зауваження або побажання, ми вносимо будь-які зміни абсолютно безкоштовно!