Передзвоніть мені
Дякуємо! Ми зателефонуємо вам в найближчий час
Передзвоніть мені
Меласк Розумний Дім
приватне дослідно-виробниче підприємство 1993-2021
+38 (067) 295 6565
РЕЗЕРВНІ ТА ГІБРИДНІ СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ ДЛЯ ДОМУ

Сонячна електростанція - це екологічно чистий і економічно вигідний об'єкт, який використовується для виробництва електричної енергії, яка виробляється за рахунок переробки енергії сонячного випромінювання. І такі об'єкти застосовуються не тільки в промисловості, але і приватному секторі. Домашні фотоелектричні системи бувають не тільки мережевими, але також резервними і автономними.РЕЗЕРВНІ ФОТОЕЛЕКТРИЧНІ СИСТЕМИ

Домогтися високого ступеня надійності електропостачання, що особливо актуально для сільських споживачів, можливо декількома шляхами:
Підвищення надійності всіх елементів, які входять до складу електричних систем, їх телемеханізація і автоматизація.
Проведення резервування ліній електропостачання, наприклад, підключення трансформаторної підстанції від декількох ліній. Втім, при сильному вітрі, грозі, ожеледі або через обмерзання проводів висока ймовірність того, що основна і резервна повітряні лінії можуть бути одночасно пошкоджені. Крім того, не завжди є можливість забезпечити основне і резервне електропостачання, особливо у випадках, коли мова йде про об'єкти, розташовані далеко від населених пунктів.
Використання резервних сонячних електростанцій в комплексі з системами накопичення і зберігання електроенергії дозволяє повністю уникнути перерв в подачі електроенергії, які викликані плановими або аварійними відключеннями загальної електричної мережі. Необхідність установки резервних сонячних електростанцій виправдана в тих випадках, коли можливий збиток, викликаний відключенням загальної електромережі, більше або дорівнює витратам на електроенергію, яка буде вироблена резервною СЕС.

Резервні сонячні електростанції починають функціонувати при виникненні перерв в подачі електроенергії з системи централізованого енергопостачання. Як показують спостереження, навіть при найнесприятливіших умовах, тривалість перерв в подачі електроенергії навіть у найвіддаленіших сільських районах становить не більше 150-200 годин на рік. Реально, з урахуванням особливостей технологічних процесів сільгоспвиробництва, перерви виявляються значно менше, тому потужності резервної СЕС в поєднанні з блоком акумуляторів вистачить для того, щоб повністю замістити дефіцит електроенергії, що може утворитись через відключення електрики. Крім того, проект резервної сонячної електростанції може передбачати можливість її використання для покриття пікових потреб електроенергії.Схема гібридної сонячної електростанції

Гібридна сонячна електростанція поєднує в собі властивості автономної і мережевої сонячної електростанції. В умовах доброго сонячного освітлення і при правильному підборі потужності, сонячна електростанція повністю забезпечує подачу електроенергії на об'єкт, паралельно здійснюючи зарядку акумуляторів. Після повної зарядки АКБ надлишки електроенергії можуть бути реалізовані в загальну енергосистему по «зеленому» тарифу. Гібридна сонячна електростанція в приватному будинку, вдень, при хорошому сонячному освітленні, при відсутності господарів, при малому енергоспоживанні буде працювати практично в режимі мережевої сонячної електростанції. При скороченні генерації (наступ вечора, похмурий день) дефіцит електроенергії покривається за рахунок підключення акумуляторної групи, а при її розрядки - від загальної енергомережі або іншого джерела.

Переваги гібридної сонячної електростанції:

Мінімізація споживання електроенергії із загальної електромережі, як наслідок - значне скорочення рахунків за спожиту електроенергію.
Енергопостачання об'єкта при віялових, короткочасних і аварійних відключеннях електроенергії.
Продаж виробленої електроенергії за економічно вигідним для власника сонячної електростанції зеленим тарифом.
Компенсація нестачі електроенергії, вироблюваної СЕС, за рахунок підключення інших джерел.